לאחר הביטולים המגמתיים מצד המשטרה של סיבובי השערים, אושר הסיבוב הנוכחי, לא לפני שילוב של איום להביא מאות ואלפי אנשים ללא אישור, יחד עם לחצים פוליטיים. הארוע המתוכנן גדול מהרגיל, ולכן חשוב מאד שהנוכחות בו תהיה גדולה. השלטון "סופר ראשים". ככל שיהיו יותר אנשים, כן יהיו פחות בעיות בעתיד, כי בהיעדר דמוקרטיה אמיתית, זוהי השפה היחידה שהם מבינים, לצערנו.

בתקופה הזו – הדבר הכי מתאים הוא לעלות לירושלים. הכי מתאים – סיבוב שערים. והכי מתאים – מעמד גדול של הצהרת אמונים למען ירושלים והר הבית.אלפי המשתתפים בסיבוב השערים החודשי כבר יודעים שבכל שנה האירוע הגדול הוא סיבוב השערים בראש-חודש אב. והשנה – לא רק סיבוב שערים, אלא גם מעמד גדול של הצהרת אמונים.

ומה המיוחד השנה? השנה חשוב במיוחד להגיע, כדי להתחיל לדאוג שירושלים תהיה יהודית! הידעתם שכמעט אין בנייה יהודית בירושלים? הידעתם שבשנה האחרונה יש התדרדרות חמורה במצב הביטחוני בכל ההתיישבות היהודית בירושלים המזרחית? הידעתם שהממשלה והמשטרה נכנעים שוב ושוב מול האלימות הערבית והבנייה הבלתי חוקית בירושלים? הידעתם שהמשטרה ביטלה את סיבוב השערים האחרון בראש-חודש תמוז? הידעתם שהריבונות היהודית בהר הבית הולכת ונחלשת? הידעתם על כמות ההטרדות מצד ערבים לבנות יהודיות בשכונות ירושלים?

יש מה לעשות! אנחנו, אוהבי ירושלים, אנחנו שרוצים לראות ירושלים יהודית, אנחנו שרוצים לראות את בית המקדש בהר הבית, כולנו באים עם שופרות ביד

ביום שני ראש חודש מנחם-אב יתקיים בע"ה סיבוב שערים גדול ומעמד הצהרת אמונים לירושלים ולהר הבית.

בשעה 19:00 יציאה לסיבוב השערים מרחבת הכותל המערבי

בשעה 20:15 מגיעים הצועדים לכביש העופל, מול שער הרחמים, למעמד הצהרת אמונים

בשעה 21:30 – סיום משוער.

 ואם כבר עולים לירושלים:

בשעה 15:00 יתקיים יום עיון בבית אורות בהר הזיתים, עם מתי דן, הרב דני איזק

בשעה 16:30 סיורים במעלה הזיתים וברובע היהודי המתחדש.

 לטובת האירוע יש עזרה בסבסוד הסעות על סך 700 ₪ ויותר

 מוקד מידע והזמנות 1700-70-70-21