קוממיות מצרה על אירועי הימים האחרונים ביחסי צה"ל וההתיישבות

אל מול המבחנים הלאומיים שנכונו לנו לקראת אירועי ספטמבר עם ישראל זקוק לאחדות וללכידות חברתית שתחזק את כושר העמידה שלנו מול אויבים ולחצים מבית ומחוץ.

חבל שיש מי שמוצאים לנכון דווקא בימים אלו, לחרחר ריב ומדון בין אחים ולשלוח כ- 1,400 שוטרים להתעמת עם המתיישבים החלוצים ולהחריב את בתיהם. או כגון תא"ל מוטי אלמוג המכהן כראש המנהל האזרחי, שהוציא תחת ידו הודעת דוא"ל להפעיל את פקודיו ודחפוריו כבחצרו הפרטית ולקדם את האג'נדה האנטישמית שהוא מאמין בה.

                              

בתוך כך, המתנחלים משנים כיוון, ההרס במיגרון היה קו פרשת המים מבחינת הפניית האצבע המאשימה.
ברוב התגובות שהושמעו עד היום הופנתה ההאשמה לשר הביטחון אהוד ברק, שאחראי מתוקף תפקידו על כוחות הצבא והמנהל האזרחי.
לאחר הרס שלושת הבתים במיגרון פונים המתנחלים אל רוה"מ נתניהו ואומרים לו בבירור אתה אשם. לא תוכל עוד להתחבא מאחורי גבו של ברק.

בתנועת קוממיות מוסרים בתגובה לכוונתו של ראש הממשלה:

"ראש הממשלה נתניהו אוייב ההתיישבות!!!
ראש הממשלה בנימין נתניהו הכריז בליל ההרס על סוף דרכו הפוליטית.
ממשלת הליכוד המבישה לא ראויה החל מלילה זה להנהיג את עם ישראל.
נתניהו ושריו מבינים כי הרס הבתים ביישוב מגרון הינו הנפת חרב על ציבור הימין והמתיישבים"

בני קצובר יו"ר ועד מתיישבי השומרון: "לצערי נתניהו חצה קו ברור שהוא עצמו העמיד. ביבי הוא האחראי למעשה לא מוסרי זה, בחשכת הלילה, להוצאת משפחות וילדים מבתיהם - לא ברור איך מי שגדל בבית ציוני וקיבל חינוך לאומי כמו ביבי מסוגל למעשה כזה. חבל שאביו לא משפיע עליו כמו אהוד ברק וחבורה של עיתונאים מהשמאל".

וועד מתיישבי השומרון מציג בסרטון חדש וקצבי את הבטחותיו של נתניהו לפני הבחירות בראיון לעמית סגל בנוכחות אביו פרופ' בן ציון נתניהו. בסרטון נראה ביבי אומר כי בקדנציה שלו כראש ממשלה לא יפונו יישובים.

לצפיה בסרטון לחצו
האחריות לכלל האירועים מוטלת על כתפי מי שנתן את הוראת ההרס ועל כתפי מי שביצע אותו באטימות ובאכזריות.   
                             

אנו קוראים לדרג המדיני ולשלטונות צה"ל לנהוג באחריות ולא לדרדר את המצב עוד יותר! ולפעול לאלתר לסילוקו ולהעמדתו לדין של תא"ל מוטי אלמוג, הרי לא ייתכן שקצין או פקיד ישתמש בפקודיו ודחפוריו כבחצרו הפרטית!